ويژه

کتاب تاریخ مصور آمریکا (3 جلدی) اثر فاطمه شفیعی سروستانی

ناشر: سایان

نویسنده کتاب : فاطمه شفیعی سروستانی

کد محصول: تاریخ

موجودی: موجود است

قیمت: 890,000تومان 880,000تومان

کتاب تاریخ مصور آمریکا (3 جلدی) اثر فاطمه شفیعی سروستانی در 1592 صفحه توسط نشر سایان به چاپ رسیده است.

این کتاب تنها متن موجود در جهان است که همزمان تاریخ، سیاست، اقتصاد و فرهنگ امریکا را از سال‌ها پیش از ورود کریستوف کلمب تا امروز و زمان ترامپ بررسی می‌کند.
فاطمه شفیعی سروستانی دارای دکترای مطالعات آمریکا از دانشگاه تهران نویسنده این کتاب است که با استفاده از بیش از هزار کتاب و مقاله علمی این کتاب را به رشته تحریر در آورده است.

چارچوب اصلی روایت تاریخ مصور آمریکا حرکت در سیر تاریخ از زمان گام نهادن اولین انسان بر خاک قاره آمریکا تا سال ۲۰۱۸ است.

در این کتاب نه فقط به تاریخ این کشور که به بنیان های فکری پایدار و تغییر ناپذیرش نیز پرداخته شده است. به همین جهت پرونده های مستقلی همچون سرمایه داری آمریکایی، بنیادگرایی مسیحی،محافظه کاری ،زنان،شبه نظامی گری و میهن پرستی و روابط ایران و ایالات متحده نیز بصورت کامل در کتاب مطرح شده است.
کتاب حاضر دارای ۱۲ ضرب داغکوب است که به لحاظ هنری کتابسازی آن را در رده آثاری هنری و نفیس قرار داده است.

این کتاب در کنار متن مفصلش که بیش از یک میلیون و پانصدهزار کلمه است بیش از ۳۵۰۰ تصویر و اینفوگرافی دارد که همه مخاطبین با هر سطح تحصیلی را با فرهنگ آمریکایی، سیاست آمریکایی و هر آنچه مربوط به آمریکاست آشنا می‌کند.
کتاب «تاریخ مصور آمریکا» در سه جلد تهیه شده است.

جلد ۱: «سرزمین بدون مرز»؛ وقایع مربوط به ورود اولین مهاجران به قاره‌ی آمریکا تا زمان شکل‌گیری ساختار سیاسی و ثبات ملی کشور؛ جلد دوم: «تولد یک ملت»؛ از دوران جنگ داخلی(۱۸۶۱) تا پایان جنگ جهانی دوم ؛ جلد سوم: «قرن آمریکایی»: وقایع بعد از جنگ جهانی دوم تا عصر حاضر
فاطمه شفیعی سروستانی نویسنده این‌کتاب، دارای مدرک دکترای مطالعات جهان از دانشگاه تهران است و مراسم رونمایی و معرفی این‌اثرش با حضور و سخنرانی سعیدرضا عاملی رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران، محمدکاظم سجادپور استاد دانشگاه و رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین‌الملل وزارت امور خارجه و سید محمد مرندی مدیر گروه مطالعات آمریکای شمالی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران همراه است.

کتاب
تعداد جلد سه جلدی
سال نشر 1398
قطع وزیری
تعداد صفحات 1592 صفحه
نوع جلد سخت
نویسنده/ نویسندگان فاطمه شفیعی سروستانی
ناشر نشر سایان
شابک 9782000775034
موضوع تاریخ آمریکا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها