کتاب حافظه ی خاطرات ما اثر نیکول کراوس با ترجمه نیلوفر رحمانیان توسط نشر سده روانه بازار شده است. این کتاب مثل یک بندبازی است. خواننده نفسش را در سینه حبس می کند.

حافظه خاطرات ما سومین رمان نیکول کراوس، نویسنده نامدار آمریکایی، است. نیکول کراوس که باكتاب محبوب تاريخ عشق شناخته می‌شود برای کتاب حافظه خاطرات ما برنده جایزه کتاب انیس فیلد وولف ۲۰۱۱ و نامزد دریافت چندین جایزه دیگر شده است.
در حافظه خاطرات ما نویسنده‌ای که بیست و پنج سال پشت میزی نوشته است مجبور می‌شود میز را به کسی‌بسپارد که مدعی است وارث حقیقی آن است؛ میزی که از دل جنگ جهانی دوم جان سالم به‌در برده و حالا در آمریکا است و باید سفر دیگری هم بکند. با رفتن میز، زندگی خانم نویسنده دستخوش تغییر می‌شود. از آن سو، در آن طرف اقیانوس، مردی بعد از پنجاه سال زندگی مشترک سر از راز دهشتناکی درمی‌آورد و در قاره‌ای دیگر مردی عتیقه‌فروش در کارِ جمع کردنِ تک‌تک وسایل اتاق مطالعه پدرش در بوداپست است، وسایلی که نازی‌ها در سال ۱۹۴۴ به تاراج برده‌اند.
آنچه تمام این داستان‌ها را به هم ویوند می‌دهد میزی است با کشوهای کوچک و بزرگ فراوان که بر اساس شایعات ممکن است حتی میزِ فدریکو گارسیا لورکا بوده باشد.

کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 346 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان نیکول کراوس
مترجم نیلوفر رحمانیان
ناشر نشر سده
موضوع رمان خارجی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها