کتاب حال کاملا استمراری اثر گابریل برنستین (راهنمای عملی آرامش و خوشبختی) با ترجمه سید حسام فروزان توسط نشر نون چاپ شده است.

 این کتاب نشان می دهد که چطور می توانیم حال بیشتری به زندگی بدهیم و در لحظات زندگی تمام و کمال حضور داشته باشیم. کتاب به تازگی به همت «نشرِ نون» منتشر شده است.
اين روزها، همه از زندگي در لحظه حرف مي زنند و دم را غنيمت دانستن؛ اما واقعا چگونه بايد در لحظه زندگي کرد؟ چه چيز ما را به شادي حقيقي مي رساند؟ گابريل برنستين در اولين کتابش حال کاملا استمراري برنامه اي عملي ارائه مي دهد که مي تواند «حال» ما را خوب کند. اين برنامه در بازه هاي زماني اسي روزه تعريف شده است و ترکيبي است از مثبت گرايي، فعاليت بدني سرخوشانه، مراقبه و نوشتن احوالات دروني به نحوي که لذت بردن از موهبت وجود را تجربه کنيم؛ برنامه اي کاربردي براي برقراري تعادل در زندگي و رها شدن از الگوهاي منفي انديشي. در اين کتاب مفاهيم تازه اي خلق شده اند که تا به حال در جايي نديده ايد.ا گابريل برنستين يکي از پرچمداران نسل جديد مربيان معنوي است. او در مقام نويسنده، سخنران انگيزشي و مربي زندگي، براي جويندگان شادي و آرامش معنا خلق مي کند و راه مي گشايد. برنستين سخنرانيهاي بسياري در سراسر جهان ارائه کرده و در فهرست بيست زن نام آور به انتخاب مجله فوربس قرار گرفته است.


 

کتاب
سال نشر 1398
قطع رقعی
تعداد صفحات 232 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان گابریل برنستین
مترجم سید حسام فروزان
ناشر نشر نون
شابک 9786226652155
موضوع راهنمای عملی آرامش و خوشبختی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها