کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور اثر  شهاب اناری، روزبه شهلایی نشر مبتکران شامل پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم به صورت یک جا می باشد.

3 كتاب در يك كتاب! در اين كتاب تمامی آنچه براي زبان انگليسی كنكور نياز داريد به صورتی كجا ارائه شده است: 1) زبان انگليسی دوازدهم؛ 2) زبان انگليسي سال دهم و يازدهم؛ 3) درك مطلب؛ 4 ) نكات مهم زبان انگليسی سال‌های هفتم تا يازدهم؛ 5) واژه نامة كامل

کتاب زبان جامع کنکور (نظام جدید) مبتکران حاوی این بخشهاست:
 کتاب با آموزش جامع سه درس زبان سال دوازدهم شروع می شود. هر درس چهار بخش گرامر، واژگان، درک مطلب، آزمون‌های نمونه تستی دارد. به همراه کتاب، واژه‌نامه کامل دانش‌آموزی رایگان و دی وی دی رایگان هم تقدیم شده است. در قسمت گرامر به آموزش گرامر به ساده‌ترین و کامل‌ترین شکل پرداخته است و از پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی با کیفیت، هدفدار و درجه‌بندی شده و نیز تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته استفاده شده است. در قسمت واژگان به آموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته‌بندی شده و موضوعی به همراه مثال‌های رایج و پرکاربرد و به پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی با کیفیت و درجه‌بندی شده که سؤالات مهم‌تر با آیکون‌های ویژه مشخص شده‌اند و نیز تست‌های کنکورهای سال‌های قبل پرداخته است. در قسمت درک مطلب به آموزش جامع تکنیکهای پاسخگویی به متن و کلوز، متن و کلوزهای تمرینی فراوان با پاسخ‌های تشریحی و ارائه روش‌های پاسخگویی به سؤالات درک مطلب هم در پاسخ‌های تشریحی و هم در پانوشت‌های صفحات پرداخته است.
    بعد از سه درس اصلی سال دوازدهم، مرور جامع زبان انگلیسی سالهای 10 و 11 (آموزش تمام نکته ها و خلاصه درس) و تعداد بسیار زیادی پرسش چهارگزینه ای با پاسخ تشریحی برای زبان انگلیسی دهم و یازدهم آمده است.
  ضمیمه‌ها هم به موضوعات مهمی چون کلمات هم نشین (هم آیی ها یا همان collocation)، حروف اضافه، افعال دو قسمتی و .... پرداخته اند.
 واژه‌نامه‌ی جیبی رایگان همراه شامل تمامی واژگان سال هفتم تا دوازدهم متوسطه به همراه تلفظ، معنی و مثال‌های کاربردی است تا دانش‌آموزان محترم همیشه و همه جا واژه‌های زبان را همراه خود داشته باشند.
درك مطلب: تكنيك‌های برخورد با متون درك مطلب و كلوز به صورت تفكيكی در فصل‌های مختلف كتاب آموزش داده شده و متن‌های تمرينی فراوان داخل فصل‌ها و آزمون‌های نمونه متنوع جهت تمرين داوطلبان گرامی فراهم شده است.
ضميمه: تمامي نكات مهم زبان سال‌های هفتم تا دوازدهم، كليه افعال چندكلمه‌ای، اصطلاحات و هم آيي‌های كتاب‌های در قالب 5 ضميمه در “Vision” و “Prospect”انتهای كتاب گردآوری شده‌اند.
واژه نامه: واژه نامه جيبی هوشمند كنكور به صورت هديه همراه كتاب اصلی تقديمتان شده است.

کتاب
سال نشر 1398
مقطع متوسطه دوم
پایه تحصیلی دهم و یازدهم و دوازدهم
قطع رحلی
تعداد صفحات 468 صفحه
نویسنده/ نویسندگان شهاب اناری، روزبه شهلایی
مترجم مهدیه فرشادجو
شابک 9789640728635
سایر توضیحات مصور، جدول، نمودار
موضوع زبان انگلیسی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها