کتاب زنانی که کار می کنند (بازنویسی قوانین موفقیت) اثر ایوانکا ترامپ و ترجمه نیوشا راستی توسط نشر مصدق به چاپ رسیده است.

کتاب زنانی که کار می‌کنند شامل دیدگاه‌ها و اندیشه‌هاى ایوانکا ترامپ درخصوص رهبرى درست و مدبرانه است.
هر فصل کتاب زنانی که کار می‌ کنند، که درباره‌ى زندگى حرفه‌اى زنان است با مشخص‌کردن آرزوها از قبل، تا رهبرى خودتان یا گروه و شرکت‌تان به طور هدفمند شما را به ساختن زندگى دلخواهتان ترغیب مى‌کند. این کتاب به نسل ما کمک می‌کند تا سخنان مربوط به زنان و کار را تغییر دهیم. و به ما براى تبدیل شدن به رهبرى روشنفکر که زندگى دلخواهش را مى‌سازد، جسارت می‌بخشد. در نتیجه، تبلیغات ایوانکا ترامپ و بِرندش در جهان‌ بینى جدید ایده‌ى یک‌ بار زندگى به شما کمک مى‌کند تا چالش‌ها و فرصت‌هاى مختلفى که هم‌اکنون و در سال‌هاى آتى در پیش‌رو دارید را هدایت کنید.

با علم به این موضوع که سخنان و اعمال ما نه تنها بر اطرافیانمان بلکه بر نسل‌هاى‌ آینده، که در شرکت‌ها کار خواهند کرد و کسب‌و‌کارهاى آینده را خواهند ساخت، تأثیرگذار است. این کتاب براى نحوه‌ى انجام کار در گذشته و هم‌ترازى با روش‌هاى زندگى واقعى زنان امروز، جایگزینى امیدبخش و اصیل خواهد بود و چارچوبى براى ترغیب شما به تعیین معناى موفقیت براى خودتان در مراحل مختلف زندگى است.

کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 296 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان ایوانکا ترامپ
مترجم نیوشا راستی
ناشر نشر مصدق
شابک 9786007436868
موضوع کسب و کار

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها