کتاب عشق کافی نیست اثر مارک منسن با ترجمه سیمین محمدی در 224 صفحه توسط نشر میلکان چاپ شده است.

می توانید در زندگی خود عاشق افراد زیادی شوید. می توانید عاشق افرادی شوید که برای تان مناسب اند یا مناسب نیستند. می توانید به شیوه های سالم و ناسالم عاشق شوید. می توانید در جوانی یا در ایام پیری عاشق شوید.

در زندگی، به چیزهایی بیش تر از عشق نیاز دارید. عشق عالی است، عشق ضروری است، عشق زیباست؛ اما عشق کافی نیست.
تنها راهی که می توانید به طور کامل از عشق در زندگی لذت ببرید این است که تصمیم بگیرید به چیزی «مهم تر از عشق» در زندگی تان بپردازید.
عشق منحصر به فرد نیست. عشق خاص نیست. عشق کمیاب نیست؛ اما عزت نفس این گونه است، و همچنین شان و توانایی تان در اعتماد کردن. به طور بالقوه در طول زندگی تان، ممکن است عشق های زیادی داشته باشید؛ اما وقتی عزت نفس، شان، یا توانایی تان در اعتماد کردن را از دست می دهید، به دست آوردن مجدد آن ها کار بسیار دشواری است.
عشق تجربه ای فوق العاده است. یکی از بزرگ ترین تجاربی است که زندگی به ما تقدیم می کند و چیزی است که همه باید آرزوی احساس کردن آن و لذت بردن از آن را داشته باشند؛ اما عشق مانند هر تجربه ی دیگری، ممکن است سالم یا ناسالم باشد. مانند هر تجربه ی دیگر، نباید اجازه بدهیم هویت مان یا اهداف زندگی مان را تعریف کند. نباید اجازه بدهیم نابودمان کند. نباید هویت و ارزش خودمان را قربانی اش کنیم؛ چون وقتی این کار را بکنیم، هم عشق را از دست می دهیم و هم خودمان را.


 

کتاب
سال نشر 1398
قطع رقعی
تعداد صفحات 224 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان مارک منسن
مترجم سیمین محمدی
ناشر میلکان
شابک 9786008812999
موضوع روش موفقیت

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها