کتاب فکر نکن تنهایی اثر الیف شافاک با ترجمه صابر حسینی از رمان های معروف این نویسنده است که توسط نشر مروارید وارد کتابفروشی ها شده است.

«فکر نکن تنهایی» آخرین کتاب الیف شافاک است که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. او در این کتاب به موضوع‌های مختلفی همچون ادبیات، هویت زن، مسائل اجتماعی و زندگی شخصی خود پرداخته است.
شافاک که نویسنده‌ای شناخته شده در دنیای ادبیات به شمار می‌رود در سال ۲۰۱۰ نشان شوالیه هنر و ادبیات فرانسه را به دست آورده است و آثارش تا کنون به بیش از ژهل و هشت زبان زنده دنیا ترجمه شده است.
این کتاب که با ترجمه صابر حسینی در ایران ترجمه و منتشر شده است با تصاویری از هوبان کورمان نیز همراه شده است که از طراحان و تصویرگران به نام در ترکیه به شمار می‌رود.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
برایت با کلمات پیچک‌ها بافته‌ام. شب‌ها که چشم‌هایت را می‌بندی، وسط آن لحظه‌ بی‌همتای خواب و بیداری هستی، وقتی میان جن‌ها تک و تنها می‌مانی، آن‌ها را ببویی و به یاد بیاوری. برایت لباسی از حرف‌ها بافته‌ام تا با افتخار بپوشی و هیچ‌وقت سردت نشود. لباسی از مخمل ضخیم، با نخ‌هایی طلایی. اولین حرف اسمت را رویش دوختم؛ بی‌صدا و صمیمانه، بی آن‌که کسی باخبر شود، درست مثل سوگندی که تنها خداوند آن را می‌شنود.(از متن کتاب)

کتاب
سال نشر 1398
قطع رقعی
تعداد صفحات 236 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان الیف شافاک
مترجم صابر حسینی
ناشر مروارید
شابک 978-9641916154
موضوع داستان ترکی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها