کتاب چهار اثر نوشته فلورانس اسکاول شین نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی و ترجمه شده توسط نویسنده و مترجم صاحب‌ نام ایرانی گیتی خوشدل است. همین طور که از نام کتاب پیداست، چهار اثر مجموعه‌ی کاملی از چهار کتاب اسکاول ‌شین است. این چهار کتاب «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام» نام دارند.

 

بخشی از کتاب

چه انتظار دارید؟

طبق ایمانتان بر شما خواهد شد.

ایمان به معنای امید و انتظار است. این نقل قول از متی را می توانیم به این صورت برگردانیم که بر وفق انتظارهایتان بر شما می شود. پس ببینید چه انتظاری دارید؟

گاهش از مردم می شنویم که : باید منتظر بدتر از این ها هم باشیم.

یا این که: تازه بدتر هم خواهد شد. بدون این که بدانیم خود این کلمات، بدتر از این ها را هم می آورند.

ولی از برخی ها می شنویم: در انتظار یک تغییر ثبت هستیم. این گروه نیز به استقبال اوضاع و شرایط مطلوب تر می روند. انتظاراتتان را عوض کنید تا اوضاع و شرایط تان تغییر کند. ولی عادت کنید که منتظر شکست باشد چگونه می توانید انتظارهایتان را تغییر دهید. بی درنگ آن گونه رفتار کنید که گویی منتظر موفقیت و شادمانی فراوان هستید. برای خیر و صلاح خود اماده شوید!

آن طور رفتار کنید که گویی در انتظار آمدش هستید زیرا فقط ایمان فعال بر ذهن نیمه هشیار تاثیر می گذارد. اگر خانه ای طلبیده اید، چنان در تدارک اثاثیه آن باشید که گویی اصلا نمی خواهید وقت خود را تلف کنید. مثلاً تزئینات کوچک از قبیل رومیزی و غیره را تهیه کنید.

زنی را می شناختم که با خرید یک صندلی راحتی بزرگ، جهشی بزرگ به سوی ایمان برداشت. این صندلی برای او کسب و کاری موفق همراه آورد زیرا اوضاع و شرایط را برای یافتن همسری مناسب خود به انتخاب الهی آماده می کرد. البته همسر مناسب او نیز از راه رسید.

مرتباً به چیزهای زیبا و دلپذیر توجه کنید تا با آن ها ارتباط نامرئی و باطنی برقرار کنید. پس از مدت کوتاهی همه ی آن ها وارد زندگی شما خواهند شد....

کتاب
تعداد جلد یک جلدی
قطع رقعی
تعداد صفحات 360 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان فلورانس اسکاول شین
مترجم گیتی خوشدل
ناشر پیکان
نوبت چاپ شصتم
مناسب برای بزرگسالان
موضوع روانشناسی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
آخرین محصولات
ویژه ها