کتاب از ناکامی های کودکی گذر کردن اثر موسسه مدرسه زندگی

ناشر: هنوز

نویسنده کتاب : موسسه مدرسه زندگی

کد محصول: روانشناسی

موجودی: موجود است

قیمت: 35,000تومان

کتاب از ناکامی های کودکی گذر کردن اثر موسسه مدرسه زندگی است که نادیا فغانی آن را به فارسی ترجمه کرده و توسط نشر هنوز در 104 صفحه به چاپ رسیده است

هنگام تلاش برای مقابله با مشکلات و نگرانی های فعلی ، از ما خواسته می شود دوران کودکی خود را در نظر بگیریم بسیار آزاردهنده است. اتفاقات کودکی خیلی وقت پیش اتفاق افتادند ؛ ما احتمالا به سختی می توانیم به یاد بیاوریم ، چه برسد به ارتباط با شخص کوچکی که قبلا بودیم. اما یکی از قوی ترین توضیحات برای اینکه چرا ما ، در بزرگسالان ، با مشکل روبرو هستیم ، این است که در سالهای اولیه ما از این فرصت محروم بودیم که خودمان باشیم. شاید ما بیش از حد نظم و انضباط داشتیم یا شاید مراقبان ما مشغول یا شکننده بودند و بنابراین ما مجبور شدیم نقش والدین را بر عهده بگیریم و نیازها و خواسته های واقعی خود را در زیر زمین دفن کنیم.
 
وقتی خلل های درونی خود را بفهمیم ، می توانیم رفتارهای مضر را تصور کنیم که به اشتباه تصور می کنیم ذاتی هستند. این کتاب «سیری در کودکی» "کند و کاوی در آسیب های دوران کودکی و نمود آن ها در بزرگسالی" راهنمای درک بهتر خود جوانتر ماست تا بتوانیم در آینده شخصیتی را که دوست داریم شکل دهیم. این اثر بررسی می کند که ما تا چه حد می توانیم اقدامات خود را در زمان حال به تجربیات گذشته خود متصل کنیم و چگونه ممکن است از الگوهای آموخته شده دوران کودکی خود رهایی یابیم.
 
کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 104 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان موسسه مدرسه زندگی
مترجم نادیا فغانی
ناشر هنوز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها