کتاب پرنده به پرنده اثر آن لاموت است که مهدی نصراله زاده آن را به فارسی ترجمه کرده و توسط نشر بیدگل در 308 صفحه به چاپ رسیده است

کتاب « پرنده به پرنده » یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کتاب ها دربارۀ نویسندگی است ، اما چیزی که کتاب را متمایز می کند ، این است که تنها، کتابی دربارۀ نویسندگی نیست و بیشتر شبیه به زندگی نامه ای خواندنی است که در آن "لاموت" همانقدر که دربارۀ نویسندگی می گوید دربارۀ زندگی نیز می نویسد.
مطالب این کتاب به سه بخش عمده تقسیم بندی می شوند: بخش اول کتاب شما را با دنیای نویسندگی، بایدها و نبایدها و همچنین اصول و قوانینی آشنا می کند که اگر آن ها را رعایت کنید، مسیر نویسندگی را کوتاه تر و البته اثربخش تر طی خواهید نمود . بخش دوم، مدل ذهنی یک نویسنده را نشان داده و نحوه ی صحیح فکر کردن به موضوعات و مسائل گوناگون را شرح دهد و آخرین بخش بر دیگران متمرکز است . به عبارت بهتر، "آن لاموت" در این بخش به شما نشان می دهد به عنوان یک نویسنده چگونه می توانید از دیگران کمک بگیرید و رشد بهتر و بیشتری را در فعالیت هایتان تجربه کنید. لاموت در این کتاب سعی دارد تا از جزئیات ارزشمندی که در طی سال ها نویسندگی به آن ها دست یافته پرده بردارد و تجربیاتش را در قالب طرح داستان در اختیار شما قرار دهد.
 
کتاب
قطع پالتوئی
تعداد صفحات 308 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان آن لاموت
مترجم مهدی نصراله زاده
ناشر بیدگل

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها