کتاب چه وقت اثر دانیل اچ پینک با ترجمه ی شایان سادات در 284 صفحه توسط نشر خوب چاپ شده است

همه می دانند که زمان بندی همه چیز است؛ اما در مورد خود زمان بندی چه می دانیم؟ زندگی ما شامل جریان بی پایانی از چه وقت هاست! چه وقت کسب و کاری را شروع کنیم، کلاسی را برنامه ریزی کنیم یا رابطه مان را با یک فرد جدی کنیم. با این حال ما این تصمیمات را بر حسب غریزه و حدس و گمان می گیریم.
زمان بندی اغلب یک هنر انگاشته می شود. در کتاب چه وقت؛ اقدام درست در زمان درست، دانیل پینک نشان می دهد که زمان بندی حقیقتا یک امر علمی است.
پینک بر اساس یک تحقیق و پژوهش غنی از روانشناسی و زیست شناسی گرفته تا اقتصاد، نشان می دهد که بهترین روش زندگی کردن، کار کردن و موفقیت چیست. چطور می توانیم از الگوهای مخفی روزمره استفاده کنیم تا به یک برنامه ریزی ایده آل برسیم. چرا یک سری استراحت های خاص سبب می شوند تا نمره ی دانشجویان به طرز عجیبی ارتقا پیدا کند. چطور می توان یک شروع لغزنده را به آغازی نو و تازه تبدیل کرد. چرا نباید عصرها به بیمارستان برویم. چرا آواز خواندن همزمان با افراد دیگر به اندازه ی ورزش کردن مفید است و چه زمانی برای استعفا دادن از کار، تغییر حرفه و یا ازدواج کردن مناسب تر است.
در چه وقت، پینک تمام پژوهش ها و داده های مربوط به زمان بندی را جمع آوری کرده و آن ها را تبدیل به یک روایت خیره کننده و خواندنی می کند. روایتی از داستان هایی که نمی توان در برابر آن ها مقاومت کرد و راهبردهای عملی که به خواننده دیدگاهی متقاعدکننده درباره ی زندگی غنی تر می دهد.
 
کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 284 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان دانیل اچ پینک
مترجم شایان سادات
ناشر خوب

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها