کتاب کوه میان ما اثر چارلز مارتین با ترجمه زهرا امین کار توسط نشر کوله پشتی در 392 صفحه به چاپ رسیده است.
 با اقتباس از این کتاب، فیلم سینمایی کوه میان ما با بازی ادریس البا و کیت وینسلت و کارگردانی هانی ابواسعد در سال ۲۰۱۷ ساخته و اکران شد.

گاهی شرایطی پیش می آید که زندگی تان وابسته به یک غریبه می شود. در این صورت چه خواهید کرد؟ وقتی کولاک، این دو غریبه را در سالت لیک سیتی زمین گیر می کند، آنها با یکدیگر توافق می کنند که به طور مشترک هواپیمایی را کرایه کنند با این امید که به کمک آن به خانه بازگردند. بن پین جراحی مجرب است که از یک همایش بازمی گردد و اشلی ناکس، نویسنده ی روزنامه است که قرار است چند روز دیگر ازدواج کند. اما زمانی که حادثه ای پیش بینی نشده رخ می دهد خود را زخمی و گرفتار در بخشی متروکه از منطقه ی یوتاه می یابند که کیلومترها به دور از هرگونه آبادی و تمدن واقع شده است. بدون غذا و سرپناه و تنها با در اختیار داشتن تجهیزات کوهنوردی بن به نظر می رسد شانس چندانی برای زنده ماندن ندارند؛ اما آنها با تکیه بر یکدیگر پیوندی را رقم می زنند که خیلی زود به رابطه ای عمیق تبدیل می شود.

با گذشت روزها و سپس هفته ها، امیدشان برای نجات رنگ می بازد. دیگر نمی توانند با اطمینان، نجات خود را از این سرزمین دورافتاده متصور شوند. حتی اگر بتوانند نجات یابند، این تجربه چه تاثیرات ماندگاری بر زندگی آنها خواهد گذاشت؟
کوه میان ما ماجرایی جذاب است که مشتاقانه آن را تا انتها دنبال خواهید کرد چرا که این کتاب باور شما را به قدرت عشق دگرگون خواهد ساخت.

کتاب
سال نشر 1398
قطع رقعی
تعداد صفحات 392 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان چارلز مارتین
ناشر کوله پشتی
شابک 9786004611565
موضوع زهرا امین کار

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها