کتاب گام های ثروت آفرینی اثر علی شاه حسینی در 240 صفحه توسط نشر نسل نواندیش روانه بازار شده است.

بررسی و مطالعه زندگینامه و احوالات ثروت آفرینان دنیا نشان می‌دهد که آن‌ها با برداشتن گام‌های خیلی ساده توانسته‌اند به یک فرد ثروت‌آفرین تبدیل شوند علی رغم اینکه در ذهن بسیاری از افراد آدم‌های ثروت‌آفرین به نوعی انسان‌های استثنا به نظر می‌رسند به جرات می‌توانم بگویم پس از سال‌ها تحقیق به این نتیجه رسیده‌ام که آن‌ها از قشر معمولی جامعه و با ضریب هوشی معمولی ولی با ویژگی رفتاری خاصی هستند که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان یادگیری الفبای ثروت آفرینی در آن‌ها را نام برد. در این کتاب الفبای ثروت‌آفرینی به طور کاربردی و ملموس و با استفاده از حکایت و مثال بیان شده است که اگر ما بتوانیم الفبای یک زبانی را به‌طور کامل بیاموزیم، تأکید می‌کنم به‌طور کامل، درست و دقیق بیاموزیم می‌توانیم آن زبان را صحبت کنیم، بخوانیم، بنویسیم و با آن ارتباط برقرار کنیم.

برای یادگیری الفبای امور مالی، مدیریت مالی و گام‌های ثروت‌آفرینی لازم نیست فرمول‌های پیچیده فیزیک، حسابداری، ریاضی و نجوم را یاد بگیریم بلکه تقریباً تمامی ثروت آفرینان دنیا از همین فرمول‌های ساده بیان شده در این کتاب توانسته‌ند به قله‌ای ثروت و خدمت دست یابند. این بیان به ‌هیچ‌عنوان ادعای این نیست که این کتاب کامل‌ترین مرجع می‌تواند باشد بلکه بیانگر این است که با این فرمول‌ها هم افراد بسیاری توانسته‌اند به موفقیت مالی دست یابند.

بدون شک بسیاری از نوشته‌های این کتاب را شما قبلاً شنیده‌اید و می‌دانید ولی آنچه مهم است عمل کردن به آنچه می‌دانیم است لذا این کتاب تلاش بر این دارد تا به‌عنوان یک کتاب کاربردی من و شما را به‌سمت عملگرایی سوق داده و پس از پایان این کتاب شاهد تحول عظیمی در روزگار، احوالات، درآمد و کسب و کار خود باشیم. تکرار این جمله برای همه ما ضروری است که دانستن به تنهایی کافی نیست بلکه دانستن همراه با خواستن و پس از آن برخاستن منجر می‌شود به توانستن. خواستن برخاستن توانستن

کتاب
سال نشر 1397
قطع رقعی
تعداد صفحات 240 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان علی شاه حسینی
ناشر نسل نوانديش
شابک 9789642369898
موضوع کسب و کار

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها