ويژه

کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند اثر ایمی مورین

ناشر: بهار سبز

نویسنده کتاب : ایمی مورین

کد محصول: روانشناسی

موجودی: موجود است

قیمت: 95,000تومان 84,000تومان

کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند اثر ایمی مورین با ترجمه ی منصور بیگدلی در 410 صفحه توسط نشر بهار سبز چاپ شده است

منظور از زنان دارای قدرت ذهنی چیست؟ با استفاده از مباحث حساس مانند سکسیسم ، رسانه های اجتماعی ، مقایسه اجتماعی و فشارهای اجتماعی ، ایمی به این سوال پرداخته و توصیه های متفکرانه ، هوشمندانه ، نکات عملی و راهکارهای خاص را ارائه می دهد و آنها را با تجربیات شخصی و داستان های بیماران قبلی اش به خوبی ترکیب می کند - نمونه های شناخته شده و ناگفته از زنان از سراسر جهان و با پیشینه ها و فرهنگ های متفاوت. در طول این دوره ، او نواحی ای را که زنان - و نیز جامعه در سطح وسیع – باید در آن مورد توجه قرار گیرد ، مورد بررسی قرار می دهد تا از آنها نظر ذهنی قدرتمند شوند.
 
ایمی فاش می کند که زنان سالم ، با ذهنی قوی اصرار بر کمال ندارند. آنها خود را با افراد دیگر مقایسه نمی کنند؛ آنها آسیب پذیری را ضعف نمی بینند ، آنها اجازه نمی دهند شک و تردید آنها را در رسیدن به اهدافشان متوقف کند. کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند به صورت خردمندانه و پایه ای به هر زن کمک کنند تا شکوفا شود - و در نهایت جامعه ی ما را نیز بهبود بخشد.
 
کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 410 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان ایمی مورین
مترجم منصور بیگدلی
ناشر بهار سبز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها