کتاب بازاریابی از صفر تا صد اثر دان سكستون با ترجمه سينا قربانلو با موضوع چگونه از نيرومندترين ايده ها در بازاريابي استفاده كنيد تا مشتريان بيشتري به دست آوريد توسط نشر مبلغان روانه بازار شده است.

کتاب بازاریابی از صفر تا صد برای آن دسته از کارآفرینان ، رهبران کسب و کار و مدیرانی که فاقد مدرک MBA هستند ، تبیین روزآمدی از بهترین نظریات و مؤثرترین تدابیر ( تاکتیک ها ) در بازاریابی فراهم می آورد . این راهنمای عملی در کسب و کار با دروسی از یک استاد ممتاز بازاریابی ، تمامی مبانی یک مدرک MBA در بازاریابی را پوشش می دهد - بی آنکه ناچار باشید مبالغ هنگفتی پول و ساعات بی شماری را صرف آنها کنید.
دان سیکستون ، خالق این اثر که بیش از سی و پنج سال است در دانشگاه کلمبیا بازاریابی تدریس می کند ، اینک تجربه ی گرانبهای یک عمر خود را با شما به اشتراک می گذارد. هر فصل کوتاه این کتاب بر یک فکر کلیدی بازاریابی متمرکز می شود و آن را به شیوه ای ساده و قابل فهم و آکادمیک با مثال ها و تمرین هایی که نحوه ی عمل آن فکر را نشان می دهند ، می کاود . برای اتخاذ تصمیم های کلیدی بازاریابی ، نویسنده از همان فرمول هایی سود می جوید که شرکت های بزرگ حاضرند برای آموختن آنها به کارکنان شان مبالغ هنگفتی پول پرداخت کنند.
کتاب بازاریابی از صفر تا صد به نحوی تدوین شده است که از آن می توان هم به عنوان یک درس مقدماتی مستقل و هم یک منبع درسی مکمل دروس بازاریابی بهره برد. این کتاب حاوی تمام اطلاعات و راهبردهای لازم برای ارائه ی موفق محصولات و خدماتتان به بازا است . مهم نیست که چه می فروشید و یا آن را چگونه می فروشید ، کسب و کار کوچکی را اداره می کنید یا یک شرکت بزرگ را ، این راهنمای جامع تمام آنچه را که برای درک بازاریابی جدید باید بدانید ، تبیین می کند.
دان سیکستون ، با درجه ی دکترا ، یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ترامپ در زمینه ی بازاریابی و فروش و استاد بازرگانی دانشگاه کلمبیاست . وی دارنده جایزه ی تدریس ممتاز در دانشکده ی بازرگانی و بنیانگذار و رئیس گروه آرولیمیتد (Arrowgroup L td.) نیز می باشد . این مؤسسه یک شرکت مشاور و آموزش بازاریابی است که از میان مشتریان بی شمارش می توان به جی ای سیتی گروپ ، آی بی ام ، دوپون ، کداک و فایزر اشاره کرد . او مباحث متعددی را در زمینه ی بازاریابی و نام گذاری تجاری در دانشگاه گلمبیا تدریس کرده است . از او غالباً در نشریاتی نظیر نیویورک تایمز ، بیزینس ویک و چاینا اکونومیک دیلی چاپ پکن نقل قول می شود .

کتاب
قطع وزیری
تعداد صفحات 348 صفحه
نوع جلد سخت
نویسنده/ نویسندگان دان سكستون
مترجم سينا قربانلو
ناشر نشر مبلغان
شابک 9789642614707
موضوع چگونه از نيرومندترين ايده ها در بازاريابي استفاده كنيد تا مشتريان بيشتري به دست آوريد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها