کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای اثر ریچارد کوک راهنمای کاملی برای آموزش موفقیت در بازاریابی شبکه ای می باشد. ایده ها و ترفند های مرتبط با مجموعه سازی در این کتاب آمده است، مطالبی ساده ولی در عین حال کارآمد هستند که بسیار نتیجه بخش می باشند. این کتاب هم برای مبتدیان بازاریابان شبکه ای و هم برای پیش کسوتان این رشته بسیار راهنمای خوبی است. کتاب رموز موفقیت در بازاریابی شبکه ای راه و استراتژی های ساده برای موفقیت مبتدیان طی 90 روز اول کارشان در بازاریابی شبکه ای در اختیارشان قرار می دهد. 90 روز اول در کار بازاریابی شبکه ای بسیار اهمیت دارد. اگر در 90 روز اول کارتان به موفقیت هایی برسید قطعا برای دراز مدت یک بازاریاب موفق باقی خواهید ماند.

کتاب فوق هدفمند می باشد و روش ها و ایده های ساده ای برای رسیدن به موفقیت در بازاریابی شبکه ای در اختیار بازاریابان شبکه ای قرار می گیرد و این نوع تجارت را برای آن ها کاری ساده، لذت بخش، مهییج و سود آور می کند.

در شروع به بیان واقعیت هایی در مورد بازاریابی شبکه ای پرداخته شده و همین طور بسیاری از اشتباهاتی که در این تجارت اتفاق می افتد را مورد بحث قرار می دهند. در فصل های این کتاب در مورد مفاهیمی در ارتباط با بازاریابی شبکه ای توضیح داده می شود. در ادامه درباره ی نحوه ی عودت افراد جدید بر اساس لیست تهیه شده و همین طور پیگیری آن ها توضیح داده خواهد شد.

کتاب
تعداد صفحات 144 صفحه
نویسنده/ نویسندگان ریچارد کوک
مترجم محمد علی عزیزی، محمدرضا مصرخانی
ناشر رویای سبز
شابک 978-600-7626-82-5
سایر توضیحات موفقیت یا شکست در 90 روز نخست
شماره کتابشناسی ملی 4227370
موضوع بازاریابی چند سطحی
سرشناسه کوک، ریچارد، 1953
وضعیت فهرست نویسی فیپا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها