کتاب يوگا در محل كار اثر بهارات تاکور با ترجمه ی سوسن عبدالرضایی،ندا رسولی نراقی در 112 صفحه توسط نشر ذهن زیبا چاپ شده است

در زمان های قدیم یوگا را در زمان طلوع خورشید و هنگامی که اولین اشعه های خورشید از آسمان می تابید، انجام می دادند، و آن زمانی است که جهان در آرامش، سکوت و هوا، تازه و پاک است و اکسیژن هوا در حد بالایی بوده و گرمای روز هنوز بالا نرفته، این زمان وقت خوبی است برای سکوت، و با خود تنها بودن. تنها بودن با خود و زندگی. یوگا تنها با لباسی ساده، و پس از دوش گرفتن و پاکیزه شدن و فقط با یک مَت یوگا انجام پذیر است.
 
عجیب به نظر می رسد که این علم خالص و ساده در سرتا سر جهان به یک صنعت چند میلیون دلاری تبدیل شده. ولی هسته مرکزی یوگا، آسانا( وضعیت)، باندها( قفل) و پرانایاما( کنترل و توسعه نفس)، همچنان حفظ شده است. از آن جا که افراد در طول روز تا شب مشغول هستند طبیعتاً کمی غیرممکن به نظر می رسد که در ساعت 5 صبح تمرینات یوگا را انجام دهند. این کتاب اختصاصاً برای چنین افرادی طراحی شده که نمی توانند زمان خاص یا یک ساعت کامل را به یوگا اختصاص دهند.
 
بنابراین در ادامه تمرینات یوگا در محل کار جهت آرام سازی و تازه شدن تمام سیستم های بدن آن هم تنها با اختصاص زمانی بین 15-10 دقیقه در طول روز ارائه می شود.
کتاب
قطع رقعی
تعداد صفحات 112 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان بهارات تاکور
مترجم سوسن عبدالرضایی،ندا رسولی نراقی
ناشر ذهن زیبا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها