کتابی که با عنوان عزل بنی صدر، سرآغاز یک تحول در پیش رو دارید دهمین جلد از این مجموعه و شامل حوادثی است که در خرداد ماه سال 1360 در جبهه های نبرد حق علیه باطل و مقابله با ضد انقلاب و عوامل مزدور بیگانه پرست در مناطق شمال غرب کشور به وقوع پیوسته است.

برای تهیه این اثر به یاد ماندنی، گزارش های نوبه ای عملیاتی و اطلاعاتی، اسناد و مدارک، پرونده های موجود و کتب منتشره و مطالب مندرج در رسانه ها توسط مولف، ملاک بررسی و تحقیق قرار گرفته و سعی و تلاش بسیار گردیده تا مجموعه ای تهیه شود که مستند و منطبق با واقعیات و بر اساس مدارک باشد.

نهمین ماه از جنگ تحمیلی شاهد اوج کشاکش نیروهای مکتبی با جریان ضد انقلاب در داخل بود که به عزل بنی صدر اولین رئیس جمهور انجامید، به طوری این امر خود نقطه عطف و تحولی بنیادین در جبهه های جنگ تحمیلی شد.

در این ماه نیز همانند ماه های پیشین رزمندگان اسلام در جبهه ی غرب و شمال غرب کشور با اجرای عملیات های متعدد به مقابله با تجاوزگر برخاستند و با وارد آوردن ضربات پی در پی توان دفاعی و رزمی دشمن را تضعیف کردند و مقدمات آزاد سازی بخش های بزرگی از مناطق تحت اشغال را فراهم ساختند.

این کتاب به شرح حوادث و وقایع جنگ تحمیلی و درگیری رزمندگان اسلام با رژیم بعثی و عناصر انقلاب داخلی و مزدوران بیگانه پرست در خرداد 1360 پرداخته است.

کتاب
نویسنده/ نویسندگان سعید پورداراب
ناشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی
شابک 978-964-419-298-2
موضوع جنگ ایران و عراق
وضعیت فهرست نویسی فیپا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها