کتاب آیا ممكن است اینجا بهشت باشد؟ اثر آنیتا مورجانی

ناشر: پندار تابان

نویسنده کتاب : آنیتا مورجانی

کد محصول: روانشناسی

موجودی: تموم کردیم اما میاریمش

قیمت: 42,500تومان

کتاب آیا ممكن است اینجا بهشت باشد؟ اثر آنیتا مورجانی با ترجمه سعيد مينویی با موضوع باورهاي اشتباه فرهنگي ما چگونه باعث جلوگيري از تجربه كردن بهشت بر روي زمين مي شود. توسط نشر پندار تابان منتشر شده است.

کتاب آیا ممکن است اینجا بهشت باشد حاوی اطلاعات بسیار غنی راجع به تجربه نزدیک به مرگ و عالم دیگر است. بزرگ ترین درس کتاب آیا ممکن است اینجا بهشت باشد گویا این واقعیت است که چگونه زندگی مان را به طور کامل زندگی کنیم.
اگر زندگي به مفهوم يك سفر باشد نه مقصد، پس آيا ممكن است كه همين زندگي فيزيكي روي كره زمين همان بهشت باشد؟ اما هر روز زندگي كردن چيزي مخالف اين ادعا را نشان مي‌دهد؛ اما كاش ما مي‌فهميديم كه چه قدر قدرت داريم؛ يعني قدرتي داريم كه بتوانيم حقيقت دروني و خارجي‌مان را به هم مرتبط كنيم. آنيتا مورجاني نويسنده كتاب بميرم كه من باشم، پرفروش‌ترين كتاب روزنامه نيويورك تايمز، ادعا مي‌كند كه چنين چيزي ممكن است. روشي كه او پيشنهاد مي‌كند اين است كه خيلي از باورهاي غلط فرهنگي كه به عنوان واقعيت در ميان انسان‌ها جا افتاده است، مي‌بايد دور ريخته بشوند. اعتقاداتي از قبيل «ما چيزي به دست مي‌آوريم كه لياقت آن را داريم» يا «دوست داشتن خودمان خودخواهي است» و «مقدرات غيرقابل اجتناب هستند» مفاهيمي هستند كه از زمان تولد همراه ما هستند و از يك نسل به نسل ديگر منتقل مي‌شوند و باعث انحراف فكري ما مي‌شوند. بعد از تجربه نزديك به مرگ، آنيتا مورجاني شروع كرد به در ميان گذاشتن تجربه‌اش كه در عالم ديگر كسب كرده بود. او در عالم ديگر ياد گرفت كه با دور ريختن باورهاي غلط از ذهن مي‌توان بهشت را در ديدگاه ذهني خود يافت. در واقع بهشت فيزيكي وجود ندارد، بلكه بهشت يك موقعيت ذهني است كه شخص در هر مكان و هر زمان مي‌تواند داشته باشد. در مطالعه و تحقيق در مورد باورهاي اشتباه آنيتا مثال‌ها و داستان‌هاي يادي از زندگي خودش مي‌آورد و اشتباهات و دروغ‌هايي را كه در پشت آن‌ها وجود دا در برملا مي‌كند و مي‌گويد با آزاد كردن خودمان از اين قبيل افكار غلط، مي‌توانيم از همه سردردها و نگراني‌ها و محدوديت‌هايي كه خودمان براي خودمان ساخته‌ايم آزاد شويم و آن وقت تازه يك زندگي كمال و پر از خوشحالي و آرامش را شروع خواهيم كرد.

 

کتاب
سال نشر 1397
قطع رقعی
تعداد صفحات 212 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان آنیتا مورجانی
مترجم سعيد مينویی
ناشر پندار تابان
شابک 9786008593737
موضوع باورهاي اشتباه فرهنگي ما چگونه باعث جلوگيري از تجربه كردن بهشت بر روي زمين مي شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها