کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر دکتر ماریل آدامز

ناشر: سایه سخن

نویسنده کتاب : دکتر ماریل آدامز

کد محصول: موفقیت

موجودی: تموم کردیم اما میاریمش

قیمت: 85,000تومان

کتاب سوالاتت را تغییر بده تا زندگی ات تغییر کند اثر دکتر ماریل آدامز با ترجمه سید حمید میرغفوری توسط نشر سایه سخن منتشر شده است و از جمله کتاب های رسیدن به موفقیت است.
دکتر ماریل آدامز روشها، مهارت ها و ابزارهایی برای اجرای سادۀ تفکر سئوالی، در خانه یا محل کار، ارائه می دهد و به مامی آموزد چطور می توانیم با تمرکز بر یادگیری به جای قضاوت کردن، موثرتر و کارآمدتر باشیم.
دکتر آدامز قدرت پرسشگری را در جهت دهی به تفکر و در نتیجه اعمال و نتایج آنخاطرنشان می کند که ما می توانیم با طراحی قدرتمندترین سوالات برای رسیدن به هدف، روی آینده تاثیر بگذاریم.
به رانندگان ماشین های مسابقه می آموزند که به جاده تمرکز کنند نه به خط پایان. زمانی که این کتاب را می خوانید، به جاده توجه کنید که بالاترین قابلیتتان را نشان می دهد، و به پرسش هایی فکر کنید که به آیندۀ بهتر منجر می شود... پرسش هایی مانند: «بزرگترین احتمال مثبتی که می توانم تصور کنم، چیست؟»

در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است:
اين كتاب سرشار از ايده‌هايي عالي است و در آن يك روش جديد و مطمئن براي فكر كردن معرفي شده است كه مي‌تواند تاثير مثبت بر زندگي همه ما بگذارد. دكتر ماريل آدامز روش‌ها، مهارت‌ها و ابزارهايي براي اجراي ساده تفكر سوالي، در خانه يا محل كار، ارائه مي‌دهد و به ما مي‌آموزد چطور مي‌توانيم با تمركز بر يادگيري به جاي قضاوت كردن، موثرتر و كارآمدتر باشيم. دكتر آدامز قدرت پرسش‌گري را در جهت‌دهي به تفكر و در نتيجه اعمال و نتايج آن به ما خاطر نشان مي‌كند كه ما مي‌توانيم با طراحي قدرتمندترين سوالات براي رسيدن به هدف، روي آينده تاثير بگذاريم.

کتاب
سال نشر 1397
قطع رقعی
تعداد صفحات 194 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان دکتر ماریل آدامز
مترجم سید حمید میرغفوری
ناشر سایه سخن
شابک 9786007152249
موضوع روانشناسی و علوم تربیتی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها