کتاب چگونه شرايط بحراني را مديريت كنيد؟ اثر ايساك آديزس و ترجمه شده توسط محمدحسين اكبرزاده کارآفرین ایرانی توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است.

در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است:

كتاب «چگونه شرايط بحراني را مديريت كنيد» اثر ايساك آديزس كه با ترجمه دكتر اكبرزاده منتشر مي‌شود، كتابي موجز و بسيار اثرگذار است كه با رويكردي راهكارگرا، جان كلام چالش‌هاي حال حاضر در جوامع مختلف را توضيح مي‌دهد و راه‌حل‌هايش پاسخي به معضلات كنوني جامعه ايراني هم محسوب مي‌شود. اين كتاب مي‌تواند براي كارآفرينان و نيز مديران بخش‌هاي دولتي و عمومي كشور بسيار الهام‌بخش و راه‌گشا باشد و به بسياري از پرسش‌هاي اساسي آنان در مورد كارآمدي و اثربخش بودن واقعي، پاسخ دهد.

بخشی از کتاب را با هم می خوانیم:

شما به بزرگی مشکلاتی هستید که می توانید رفع شان کنید پس داشتن مشکلات بزرگ تر نشانه ی مرگ نیست نشانه ی رشد است . فرض کنیم امسال با این مساله روبه رو شوید که چگونه کالای تان را به صورت محلی با موفقیت بفروشید . چند سال با این مشکل بزرگ تر مواجهید که چگونه فروش در سطح کشور را مدیریت کنید بعد ، مشکل مدیریت یک شرکت بین المللی را دارید و بالاخره با مشکل شیوه ی تبدیل یک شرکت بین المللی به یک شرکت چند ملیتی کار آمد مواجه هستید .
مشکلات در حال بزرگ تر شدن هستند ولی به این خاطر است که شما وظایف بزرگ تری را به عهده می گیرید شما دارید رشد می کنید .
وقتی مشکلات کوچک تر و کوچک تری داشته باشید یعنی توان تان روبه افول است یعنی دارید پیر می شوید .
البته وقتی مشکلات بزرگ تر و بزرگ تری داشته باشید که نتوانید از عهده شان بر آیید ، یعنی دارید نابود می شوید .
وقتی تغییر به وجود آید آیا می توانید با آن برخورد کنید ؟ روش تاثیر تغییرات روی شما ، بستگی به خودتان دارد . اگر بتوانید با موفقیت با مشکلات برخورد کنید ، دیگر مشکل به حساب نمی آیند . فرصت هستند ؛ چون در واقع هر مشکل ، یک فرصت هم هست .

کتاب
سال نشر 1396
قطع رقعی
تعداد صفحات 100 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان ايساك آديزس
مترجم محمدحسين اكبرزاده
ناشر نشر نگاه نوين
نوبت چاپ چاپ اول
شابک 9786008913047
موضوع مدیریت بحران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها