کتاب 100 موسیقیدان تاثیر گذار تاریخ اثر گینی گورلینسکی

ناشر: معین

نویسنده کتاب : گینی گورلینسکی

کد محصول: تاریخ

موجودی: تموم کردیم اما میاریمش

قیمت: 210,000تومان

کتاب 100 موسیقیدان تاثیر گذار تاریخ اثر گینی گورلینسکی با ترجمه مهرداد معينی راهنماي بريتانيكا در معرفي تأثيرگذارترين شخصيت هاي تاريخ توسط نشر معین چاپ شده است.

موسیقیدانانی که در این کتاب به آنها اشاره شده است معرف صدها سال تلاش  بی وقفه، سبک های مختلف موسیقی، فن آوری ها و اهداف گوناگون هستند. از این گذشته ، آنها همیشه سعی کرده اند تا در این عرصه نه تنها تاثیر گذار بوده بلکه همچنان نیز به تاثیر گذاری خود ادامه دهند.برخی از آنان شیوه منحصر به فردی را در این عرصه از خود بروز داده اند که دیگران نیز از آنها تبعیت کرده اند. برخی دیگر نیز رهبران این جنبش تاثیر گذار بوده اند، جنبشی که موسیقیدانان آتی را به بداهه سرایی، تغییر و در نهایت نیز خلق موسیقی خود رهنمون کرده است. برخی دیگر نیز از طریق آثار خود موجب اصلاحات و تغییراتی اجتماعی شده اند که برای همیشه دور نمای زندگی کنونی ما را تغییر شکل داده اند.

«۱۰۰موسیقیدان تاثیرگذار تاریخ» همان‌طور که از عنوانش پیداست در معرفی ۱۰۰ موسیقی‌دان برتر تاریخ نوشته شده و گردآورنده‌اش سبک‌های مختلف و فناوری‌های به‌کار رفته برای پیشرفت موسیقی را در طول تاریخ مورد کند و کاو قرار داده است. چهره‌هایی که در این‌کتاب معرفی شده‌اند، تلاش داشته‌اند نه تنها تاثیرگذار باشند، بلکه در طول تاریخ به این‌ تاثیرگذاری ادامه بدهند.

کتاب
سال نشر 1398
قطع رقعی
تعداد صفحات 584 صفحه
نوع جلد سخت
نویسنده/ نویسندگان گینی گورلینسکی
مترجم مهرداد معينی
ناشر نشر معين
موضوع راهنماي بريتانيكا در معرفي تأثيرگذارترين شخصيت هاي تاريخ

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها