کتاب رهبری خاموش اثر کارلو آنچلوتی با موضوع فتح ذهن ها، قلب ها و مسابقات با ترجمه ماشاالله صفری توسط نشر گلگشت منتشر شده است.

این کتاب بر پایه تفکرات فوتبالیست و مربی مطرح جهانی و متخصص در رهبری تیم های مستعد در دنیای فوتبال شکل گرفته و به ارائه اصول بنیادی و مسیر رهبری آنچلوتی، قابلیت ها و مهارت های او، تجربیات سازنده اش، چگونگی یادگیری رهبری، دیدگاه او نسبت به دیگران و دیدگاه دیگران نسبت به او پرداخته است. ایده های موجود در کتاب را می توان به دیگر شغل ها نیز تعمیم داد، چون در همه ی زمینه ها رهبران باید از خصوصیاتی مشترک برخوردار باشند چه در فوتبال چه در تجارت.

• هنگام حرف زدن با زیردستان خود (بازیکن یا کارکنان) آنها را قبل از هرچیز به چشم انسان نگاه کنید.
• مطابق با ارزش هایتان و متناسب با فرهنگ اقدام به جذب نیرو کنید. طی روند سخت استخدام بازیکن یا نیرو همیشه آینده را در ذهن داشته باشد.
• سعی کنید از روبرو شدن با مدیر برنامه ها، نمایندگان بازیکنان یا حتی برخی اعضای هیئت مدیره اجتناب کنید. هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد پیچیدگی کار هم بالا می رود و امکان سوء تفاهم بیشتر می شود. در صورت امکان همیشه مستقیما با بازیکن خود صحبت کنید. رابطه ی شخصی شما با آنها بهترین تضمینی است که می توانید در لحظات ناگوار داشته باشید.
• مربی استعدادهای بزرگ بودن به معنی ایجاد تغییرات کوچک و پرداختن به جزئیات است، قرار نیست در بازیکنان تغییرات بزرگ ایجاد کنید. پیشرفتی که قرار است درمورد افراد تازه وارد به شرکت های بزرگ اتفاق بیفتد در سطح فنی نیست، بلکه به اداره کسب و کار یا بازی برمی گردد.

کتاب
سال نشر 1396
قطع وزیری
تعداد صفحات 224 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان کارلو آنچلوتی
مترجم ماشااله صفری
ناشر نشر گلگشت
شابک 9782000639039
موضوع ورزش
سرشناسه آنچلوتی، کارلو، 1959 - م.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها