این کتاب حاوی تمامی اتفاقات و رویدادهای تیرماه سال 1360 در جبهه های نبرد ایران و عراق است. در این مجموعه سعی شده است تا با ثبت تمامی اتفاقات و عملیات های انجام شده به صورت روزانه، تحلیل و تفسیر صورت گیرد. همچنین اتفاق های متفرقه ای که بی ارتباط با مسایل روز جنگ نبوده به رشته ی تحریر درآید تا خواننده ی علاقه مند بتواند به درستی خود را در شرایط نظامی و جنگی همان زمان تصویر کند.

در این مجموعه فرض بر این گذاشته شده است که خواننده ی علاقه مند، از هر قشر و لایه ای از جامعه، با اصطلح ها و علائم نظامی بیگانه است، اشارات را نمی شناسد، با مناطق آشنایی ندارد و از سلسله مراتب نظامی و راز و رمزهای ارتش و سیستم نظام بی اطلاع است.

پس سعی شده در آغاز و در حد امکان، به تمامی سوال های از پیش تصور شده پاسخ داده شود، سوال هایی که یک فرد عادی ممکن است در برخورد با مسایل نظامی با آن ها بیگانه باشد.

این مجموعه دایره المعارفی است از روزهای سخت دفاع مقدس، از خاک و مرز و همه ی آن چیزهایی که همیشه برای جامعه گمنام می ماند، رشادت هایی که گمنام می ماند، گرسنگی هایی که گمنام می ماند، مرگی که گمنام می ماند...

مجموعه ی تقویم تاریخ دفاع مقدس، حاوی وقایع و رویدادهای مستند دوران جنگ تحمیلی است که کتاب حاضر جلد یازدهم از مجموعه ی فوق الذکر می باشد.

کتاب
نویسنده/ نویسندگان سرتیپ دوم نبی کریمی
ناشر توسعه قلم
شابک 964-7801-27-0

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها