کتاب توطئه بيشعورها (توطئه بيشعورها و راهكارهاي مقابله با آن ها) با ترجمه مریم احمدی که دیگر از اثرهای جذاب خاویر کرمنت می باشد که به تازگی به بازار کتاب ارائه شده است.

شواهد قوی و محکمی وجود دارد که احتمالاً توطئۀ بی‌شعورها در کار است تا جامعه را از اساس تخریب کنند. البته به دشواری می‌توانیم این حقیقت را بپذیریم. اما آن‌ها از کجا آمده‌اند؟ چگونه تا به این اندازه منسجم شده‌اند؟ ریشۀ بی‌شعوری هرچه باشد، تهدیدِ آن به‌قدری بزرگ شده است که فقط می‌توانم آن را با تهدید حملۀ قوم مغول مقایسه کنم. لذا فقط یک انتخاب پیش روی ماست: یا جلوی توطئۀ بی‌شعورها را می‌گیریم، یا در دریای تیره و تاریک آن‌ها غرق می‌شویم. پس بیایید همه‌جا، با آن‌ها مبارزه کنیم. هرگز نباید تسلیمشان شویم؛ چون بدون پیروزی، زندگی و بقای ما از بین خواهد رفت. این جنگ نجابت و شرافت علیه بی‌شعوری است.
خطر واقعی زمانی رخ می‌دهد که بی‌شعورها دور هم جمع شوند. در این صورت، به قدرتی وحشتناک تبدیل خواهند شد؛ قدرتی که هر انسان شرافتمند هوشیار باید از آن آگاه باشد. آن‌ها استاد برهم‌زدن آرامش و صلح و صفا هستند. اما بی‌شعورها چیز خاصی را نمی‌خواهند، آن‌ها همه‌چیز را می‌خواهند.
هیچ‌وقت خود را درگیر شرایط بده‌بستان، با یک بی‌شعور نکنید؛ چراکه بی‌شعور آن را صرفاً به یک صورت تفسیر می‌کند: شما بدهید و او بگیرد. بی‌شعوری از هر نوعی که باشد، بیماری خطرناکی است؛ اما امید ما آن است که بتوانیم با همکاری خودِ بیمار آن را درمان کنیم. البته این درمان را باید از خودمان شروع کنیم؛ چراکه اگر خودمان بیمار باشیم، نمی‌توانیم دیگری را درمان کنیم. پس برای مبارزه با این بیماری خانمان‌سوز باید ابتدا از خودمان شروع شود.

کتاب
سال نشر 1396
قطع رقعی
تعداد صفحات 176 صفحه
نوع جلد شومیز
نویسنده/ نویسندگان خاوير كرمنت
مترجم مريم احمدي
ناشر نشر تيسا
نوبت چاپ چاپ اول
شابک 9786007683675
موضوع بیشعوری

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها