کتاب راز اثر راندا برن در زمان کوتاهی در استرالیا، کانادا، آمریکا و کشورهای دیگر مورد استقبال قرار گرفت و به سرعت موافقان و مخالفان خود را پیدا کرد. کتاب راز از جمله کتاب های پرفروش قرن های اخیر در دنیا می باشد. از این کتاب مستندی به همین نام نیز ساخته شده است. نویسنده در کتاب راز به اهمیت قانون نیروی جاذبه در کمک به انسان برای رسیدن به آرزوهایش می پردازد. با استفاده از این قانون در می یابیم که چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد و همه اتفاقات و امور زندگی انسان کنترل شده توسط ذهن خود اوست.

 

خلاصه راز:

راز بزرگ زندگی قانون جذب است.

قانون جذب می گوید مشابه ها یکدیگر را جذب می کنند. بنابراین وقتی فکری را در سر می پرورانید، افکار مشابه آن را به ذهن خود راه می دهید.

افکار مثل مغناطیس عمل می کند. در ضمن افکار دارای دو موج هستند. وقتی فکر می کنید افکارتان در عالم هستی پراکنده می شود و به شکل آهنربا آنچه را با موج انها همخوانی داشته باشد به خود جلب می کند. آنچه بیرون فرستاده شود، به منبع، یعنی به شما، باز می گردد.

شما مانند برج انتقال انسانی هستید و با افکارتان موج ها را پخش می کنید. اگر می خواهید چیزی را در زندگی خود تغییر دید. با تغییر دادن افکارتان موج را تغییر دهید.

افکار جاری شما زندگی آینده تان را می سازد. هرچه بیشتر به ان فکر کنید، در زندگی تان ظاهر خواهد شد.

اندیشه های شما صورت خارجی پیدا می کند.

کتاب
تعداد جلد یک جلدی
نویسنده/ نویسندگان راندا برن
مترجم سمیرا یوسفی
مناسب برای بزرگسالان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها