کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست نوشته کیم وو چونگ

کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست نوشته کیم وو چونگ، مدیر و موسس کمپانی بزرگ دوو می باشد، سرگذشت شگفت انگیز کیم وو چونگ تاجر کره ای، کسی که پیروزی های صنعت و بازرگانی امروز کره مدیون سخت کوشانی همانند اوست. این کتاب مجموعه ای از یادداشت های این موسس بزرگ خطاب به کشورش می باشد که بعد از جمع آوری آن ها به صورت کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست درآمده است.

کتاب سنگ فرش هر خیابان از طلاست تشکیل شده از 4 قسمت و 52 فصل می باشد. 4 قسمت اصلی کتاب عبارتند از: رویاپردازی، مدیریت، رشد کردن و رهبری.

آنچه فرد را به خواندن این کتاب ارزنده وا می دارد در حقیقت نکات بدیع و از دل برآمده ایست که آقای کیم نویسنده کتاب به رشته تحریر دراورده است. این کتاب وسخنان و نکات آموزنده آن برای جوانان کشورمان که بار اصلی سازندگی کشور را بر دوش دارند بسیار سازنده و اساسی است. صمیمت و روانی کتاب به حدی است که خواننده در اغلب موارد آن را زبان حال خود پنداشته، گویا خود نویسنده مطالب بوده است. در این کتاب، امیدها و نویدهایی فرا روی خوانندگان و به خصوص جوانان قرار می دهد که بسیار طبیعی، قابل دسترس و صادقانه است. نویسنده آنچه را بیان و راهنمائی می کند خود شخصا تجربه کرده و در اثر سعی و تلاش به آنها رسیده است. انگیزه اصلی نگارش این کتاب در مرحله نخست القای افکار ترقی خواهانه و روح فداکاری و تعهد در بین جوانان کره نسبت به جامعه خود می باشد. اگرچه در این کتاب روی سخن با جوانان کره ای بوده است، اما مطالب فراوانی در آن ها وجود دارد که کم و بیش سایر جوانان کشورهای دیگر را نیز مخاطب قرار میدهد.

کتاب
تعداد جلد یک
نویسنده/ نویسندگان کیم-وو-چونگ
مترجم مهشید آریایی
مناسب برای بزرگسالان
سایر توضیحات راهی به سوی موفقیت واقعی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
بیشترین بازدید
آخرین محصولات
ویژه ها